طراحی و اجرای انواع پارتیشن دفتر کار و محیط اداری

طراحی و اجرای دفتر کار با بهره‌گیری از تیمهای طراحی در دو بخش دو بعدی و سه بعدی بر اساس اشکال نوین طراحی داخلی در کوتاهترین زمان توسط سازینه چوب انجام می‌پذیرد.

رویکردی بهینه و اقتصادی در کنار طراحی روز آمد از مهمترین مزایای طراحی و اجرای دفتر کار است. آنچه در تیمهای طراحی و با هماهنگی کامل با تیم فنی انجام می‌گیرد نیازمند اجرایی دقیق است.

 

سازینه چوب با اندوخته بیش از ۱۵ سال تجربه در این زمینه کلیه مراحل تولید، ارسال و اجرا را با استفاده از تیمهای با دانش و با تجربه انجام می‌دهد.

مشاوره

طراحی و اجرای دفتر کار نیازمند کشف دقیق نیاز مشتریان است.

برای ارائه اطلاعات جامع و دقیق و متناسب با خواسته خریداران ، حضور کارشناسان فنی بیشترین کمک را خواهد کرد.

تیم کارشناسان سازینه چوب در دو بخش تلفنی یا آنلاین و همچنین

حضوری این خدمت را در بالاترین سطح انجام می‌دهند.

مشاوره دقیق و فرآیند کشف نیاز کارفرمایان از مهمترین وظایف این بخش است.

سازینه چوب خود را ملزم به ارائه خدمات بر مبنای نیاز مشتریان و استانداردهای تولید و اجرا قرار داده است.

طراحی و اجرای پارتیشن اداری

طراحی و اجرای پارتیشن اداری کاملا یک بخش مجزا و تخصصی در طراحی دکوراسیون داخلی اداری است. تیم طراحی و اجرای پارتیشن اداری سازینه چوب کاملا مستقل است  که در هماهنگی کامل با بخش طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی عمل می‌کند. انواع پارتیشن اداری دوجداره و تکجداره با تنوعی بی‌نظیر و با مدلهای انحصاری در سازینه چوب عرضه می‌گردند که برای دریافت دقیق اطلاعات در این مورد حضور مشاوران و کارشناسان فنی بسیار راهگشا است. کلیه مراحل پیش تولید شامل مشاوره و طراحی در سازینه چوب بصورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

اجرای پارتیشن اداری دفتر کار

اجرای پارتیشن اداری در سازینه چوب با استفاده از به روزترین دستگاههای روز دنیا انجام می‌شود. استفاده از بهترین مواد اولیه و یراق آلات درجه یک و انحصاری از جمله موارد است که همواره در تولیدات سازینه چوب رعایت می‌گردد. تولید و اجرای پارتیشن اداری دفتر کار با بهره‌گیری از بهترین نیروهای انسانی متخصص و با تجربه صورت می‌پذیرد. سازینه چوب همواره تضمین می‌کند که بر اساس زمانبندی دقیق ، بهترین کیفیت خدمات را ارائه می‌دهد.

برداشت-پلان
اتو-کد-و-نقشه-کشی
طراحی-با-تری-دی-مکس
طراحی-و-اجرای-دفتر-کار