طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری

مشاهده نمونه کارها

سازینه چوب

سازینه چوب یکی از چند شرکت معتبر در زمینه طراحی تولید و اجرای انواع پارتیشن اداری

دکوراسیون اداری و مراکز درمانی

مشاهده نمونه کارها

طراحی، تولید و اجرا

پارتیشن دوجداره اداری

مشاهده محصولات

تنوع بالای محصولات

طراحی و اجرای پارتیشن دفتر کار

طراحی و اجرای پارتیشن دفتر کار با بهره‌گیری از تیمهای طراحی در دو بخش دو بعدی و سه بعدی بر اساس اشکال نوین طراحی داخلی در کوتاهترین زمان توسط سازینه چوب انجام می‌پذیرد. تولید انواع پارتیشن اداری ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن تک جداره ، پارتیشن چوبی و پارتیشن آلومینیومی. آنچه در تیمهای طراحی و با هماهنگی کامل با تیم فنی انجام می‌گیرد نیازمند اجرایی دقیق است. سازینه چوب با اندوخته بیش از ۱۵ سال تجربه در این زمینه کلیه مراحل تولید، ارسال و اجرا را با استفاده از تیمهای با دانش و با تجربه انجام می‌دهد.

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری، مهمترین بخش فعالیت ما است. نیروهای انسانی متخصص در کنار دستگاههای روز دنیا ارائه خدمات به مشتریان را در بالاترین کیفیت برعهده دارند. سازینه چوب با بیش از پانزده سال خدمات گسترده به دفاتر کار اداری، شرکتها و ارگانها در سراسر کشور، تجربه‌ای بی نظیر را در کنار تخصص گرد آورده است که منجر به پایداری مشتریان در دریافت خدمات شده است. انواع پارتیشن اداری، میز اداری ، مبلمان اداری از جمله محصولات در دکوراسیون اداری است که توسط ما ارائه می‌شوند.

طراحی و اجرای واحد های درمانی

طراحی و اجرای واحدهای درمانی در تمامی اشکال با طراحی داخلی واحدهای اداری و مسکونی متفاوت است. تیم تخصصی طراحی واحدهای درمانی در سازینه چوب بصورت مستقل از دیگر واحدهای طراحی عمل می‌کند. طراحی و اجرای دکوراسیون واحدهای درمانی در سازینه چوب بر اساس قوانین دقیق ملی در حوزه مراکز درمانگاهی و بیمارستانی انجام می‌گیرد. طراحی و اجرای دکوراسیون مراکز فیزیوتراپی تا بیمارستانی ، طیف گسترده‌ای از خدمات سازینه چوب در سالیان متمادی بوده است.

چرا سازینه چوب ؟

دکوراسیون و پارتیشن اداری سازینه چوب یکی از چند شرکت معتبر در زمینه طراحی تولید و اجرای انواع پارتیشن اداری می‌باشد. رسالت سازینه چوب در تولید محصولات با کیفیت و همگام با طرح های جهانی و به روز می‌باشد.
تولیدات سازینه چوب بر اساس یک سیستم مکانیزه از فروش محصول تا تحویل آن به مشتری صورت می‌گیرد. در طی تولید پارتیشن یکی از اساسی ترین موضوعات ، اجرای به موقع در چارچوب تعهدات از جانب سازینه چوب می‌باشد. در همین راستا و در گام بعدی استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت در تولیدات ما می‌باشد.
با توجه به همین موارد اساسی سازینه چوب توانسته است بالاترین رضایت مشتریان را در بین تولید کنندگان دکوراسیون و پارتیشن اداری کسب کند.
اگر بخواهیم پارتیشن اداری را از لحاظ ساختاری تقسیم بندی کنیم، می‌توانیم آنها را به دو دسته پارتیشن دوجداره و پارتیشن تک جداره تقسیم نماییم.
سازینه چوب در تولید انواع پارتیشن دوجداره ام دی اف و پارتیشن دوجداره آلومینیوم فعالیت ویژه ای دارد. که می‌توان به انواع پارتیشن دوجداره ام دی اف، پارتیشن دو جداره آلومینیوم، پارتیشن شیشه ای اشاره کرد.

پارتیشن آلومینیومی

یکی از بزرگترین مزیتهای این نوع از پارتیشن آلومینیوم، قابلیت نقل و انتقال آسان به علت دارا بودن مکانیزم easy fiting آن می باشد. با استفاده از این مکانیزم پنل ها بصورت چفت به یکدیگر متصل می‌شوند و به راحتی نیز از یکدیگر جدا می‌شوند.

پارتیشن ام دی اف

محصول پارتیشن ام دی اف با توجه به نیاز روز افرزون بازار به پارتیشن های تک جداره و همچنین قیمت مناسب و زیبایی این نوع پارتیشن ها ، تیم طراحی تصمیم برآن گرفت تا با ارائه مدل جدید دیگری از پارتیشن mdf تک جداره بتواند پاسخگوی نیاز و سلیقه مشتریان باشد.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره یک محصول بسیار کاربردی با قابلیت نصب و دمونتاژ بسیار سریع، و همچنین قیمت اقتصادی و به صرفه می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. ساختار تمام ام دی اف و همچنین استفاده از یک لایه شیشه از مشخصه‌های بارز این محصول می‌باشد.

پارتیشن دو جداره

پارتیشن دو جداره یکی از پر کاربردترین محصولات در دسته پارتیشن اداری می‌باشد. این محصول با ساختار تمام ام دی اف و طراحی مدولار توانسته است رضایت بالای مشتریان را به خود جلب نماید. پارتیشن مدل آفتاب و مدل دنیا در دسته پارتیشن دو جداره قرار دارند.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای یکی از پرکاربرد ترین انواع پارتیشن در دکوراسیون اداری می باشد که با توجه به طراحی خاص آن مناسب محیط هایی است که تعامل نور در آن دارای اهمیت می باشد.

همچنین در پارتیشن شیشه ای از پرده های ولومی یا پرده کرکره ای در میان جداره آن استفاده شده که با یک ولوم قابلیت سایه روشن شدن را دارا می‌باشد.

پارتیشن کلاسیک

پارتیشن کلاسیک یک محصول خاص و بسیار شکیل در دسته پارتیشن های اداری می‌باشد. این محصول با ظرافت خاص و با استفاده از دستگاه های پیشرفته تولید می‌گردد. پارتیشن های کلاسیک دارای تنوع طرح و رنگ بالایی می‌باشند.

پارتیشن مدرن

پارتیشن مدرن پرتو می‌تواند یک انتخاب درست و عالی برای فضاهای مدرن باشد. طراحی این مدل پارتیشن بصورت کاملا اختصاصی توسط سازینه چوب صورت گرفته و کاملا مدولار است.

پارتیشن هایگلاس

پارتیشن هایگلاس یا پارتیشن براق محصول نسبتا جدید در رسته پارتیشن اداری است. این مدل پارتیشن را می‌توان پارتیشن مدرن نیز نامید. از مزیت آن می‌توان به رنگبندی جذاب و زیبا اشاره کرد.