پارتیشن آلومینیومی یکی از روش‌های پرکاربرد برای تقسیم بندی محیط‌های داخلی در ساختمان‌ها می‌باشد. این نوع پارتیشن‌ها از جنس آلومینیوم ساخته می‌شوند که به دلیل ویژگی‌های آن می‌توانند به صورت مستحکم و با دوام در محیط‌های مختلف عمل کنند. آلومینیوم یک فلز سبک و مقاوم است که در برابر خوردگی، زنگ زدگی و حرارت دوام خوبی دارد. به همین دلیل، پارتیشن آلومینیومی نیز می‌تواند در محیط‌هایی که تماس با آب و رطوبت بالا دارند، مانند حمام‌ها و آشپزخانه‌ها، استفاده شود. این نوع پارتیشن‌ها همچنین قابلیت نصب و تغییرات سریع را برای ساختمان‌ها فراهم می‌کنند و امکان جابجایی و تغییر محیط را در برابر نیازهای متغیر فضای کار و تجاری به راحتی فراهم می‌سازند.

پارتیشن آلومینیومی

با جدیدترین متدها

پارتیشن آلومینیومی تک جداره

پارتیشن آلومینیومی دوجداره

بازدید و ارائه طرح رایگان

پروژه های انجام گرفته توسط تیم سازینه چوب

در صورت تمایل می توانید فرم درخواست بازدید از محل را تکمیل و ارسال فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت، با شما تماس بگیرند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی یکی از راه‌حل‌های مدرن و عملی برای تقسیم بندی ادارات، سالن‌های عمومی و فضاهای داخلی است. این نوع پارتیشن‌ها از جنس آلومینیوم ساخته می‌شوند. در برخی مدل ها، آلومینیوم به همراه شیشه و در برخی دیگر به همراه ام دی اف جهت ساخت پارتیشن اداری یا مسکونی به کار گرفته می شوند. جدیدترین نوع پارتیشن اداری با عنوان پارتیشن فریم لس نیز دارای فریم دور تا دور آلومینیومی همراه با بدنه شیشه ای می باشد. از آنجایی که این روزها پارتیشن ها به دو بخش دوجداره و تک جداره تقسیم می شوند، پارتیشن آلومینیومی نیز دو نوع دارد.

پارتیشن ثابت

پارتیشن آلومینیومی دوجداره

مقاوم و مستحکم

پارتیشن ثابت

پارتیشن آلومینیومی تک جداره

کاملا مدرن و زیبا

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی تک جداره

پارتیشن آلومینیومی تک جداره ابزاری است که برای جداسازی فضاها در محیط های اداری و مسکونی استفاده می شود. این پارتیشن ها به صورت فریم دار و فریم لس قابل اجرا هستند. با استفاده از این پارتیشن ها، بدون موانع دید برای افراد، حریم خصوصی آنها حفظ می شود و تا حدی صداها را مهار می کند. همچنین، نور در تمامی فضاهای داخلی انتقال پیدا می کند. این نوع پارتیشن ها را می توان به صورت ریلی و تاشو نصب کرده و آنها شامل یک بخش شیشه ثابت و یک بخش شیشه قابل حرکت (استفاده میشود به عنوان یک در) هستند.

پارتیشن آلومینیومی دوجداره

در پارتیشن آلومینیومی دو جداره، دو لایه شیشه با قطر 10 میلیمتر درون فریم آلومینیومی با قطر 5 تا 6 سانتیمتر قرار می‌گیرد. همچنین، در فضای خالی بین دو شیشه، امکان نصب پرده کرکره ای مدرن و زیبا وجود دارد. همچنین، امکان چاپ لوگو بر روی شیشه ها، یا حتی مات کردن آن‌ها نیز وجود دارد. این نوع پارتیشن ها، با هدف فراهم کردن شرایطی مناسب برای تمیزکردن داخلی شیشه ها، با امکانات ویژه‌ای طراحی شده‌اند که برای راحتی مشتریان بسیار توجه‌چشمگیری دارد.

بررسی عملکرد پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی یکی از مدل های رایج استفاده شده در داخل ساختمان ها و محیط های اداری است. این نوع پارتیشن ها اغلب با ویژگی هایی مانند سبک بودن و استحکام مناسب معرفی می شوند. در ادامه مزایا و معایب این مدل را باهم بررسی می کنیم.

ما را در صفحه اینستاگرام سازینه چوب دنبال کنید.

پارتیشن آلومینیومی
پارتیشن آلومینیومی
پارتیشن آلومینیومی
پارتیشن آلومینیومی

مزیت پارتیشن آلومینیومی

  1. آلومینیوم ماده‌ای سبک و قوی است که به راحتی قابل جابجایی و تعویض است.
  2. آلومینیوم مقاوم در برابر خوردگی و سایش است.
  3. عمر آنها طولانی تر است.
  4. به زیبایی و استحکام فضا می‌افزایند.
  5. در نوع ترکیبی با شیشه، سبب نرودهی عالی محیط می شود.
پارتیشن آلومینیومی
پارتیشن آلومینیومی
نحوه نصب پارتیشن آلومینیومی
هزینه نصب پارتیشن آلومینیومی