پارتیشن دوجداره دارای دولایه شیشه یا ورق ام دی اف خواهد بود که در داخل فریم دوجداره ای قرار می گیرند. نقطه قوت این نوع پارتیشن، عایق بودن نسبت به حرارت و صوت است. اکثر پارتیشن های مدرن امروزی از این نوع می باشند. در واقع در کنار روشنایی، جلوی عبور سر و صداها را می گیرد. در نتیجه فضایی با حریم خصوصی برای افراد ایجاد می نماید. بنابراین منطقی است که بیشتر شرکتها و ارگان ها که به دنبال مدرن کردن فضای خود هستند، به سراغ پارتیشن دو جداره بروند. در این راستا شرکت سازینه چوب، با ارائه کارهای سفارشی، در تمام مراحل انجام کار، کنار شما خواهد بود.

پارتیشن دوجداره

عایق و مقاوم

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن دوجداره ام دی اف

بازدید و ارائه طرح رایگان

پروژه های انجام گرفته توسط تیم سازینه چوب

در صورت تمایل می توانید فرم درخواست بازدید از محل را تکمیل و ارسال فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت، با شما تماس بگیرند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

در پارتیشن دو جداره، دولایه شیشه (هر لایه به قطر 10 میل) یا ام دی اف (4میل) در داخل فریم آلومینیومی یا ام دی اف به قطر 10سانتی متر قرار می گیرد. بجز فریم لس ها که قطر فریم آنها، 3 سانتی متر است. در فضای خالی بین دو شیشه نیز امکان نصب پرده کرکره ای شیک و زیبا وجود دارد. هم چنین امکان درج لوگو روی شیشه ها و یا حتی مات کردن آن ها نیز هست.در این دسته پارتیشن ها، امکانات خاصی برای تمیز کردن فضای داخلی، در نظر گرفته شده است.

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

ترکیب آلومینیوم و شیشه

پارتیشن تک جداره ام دی اف

پارتیشن دوجداره ام دی اف

ایجاد حریم خصوصی

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره ام دی اف

در پارتیشن دوجداره ام دی اف، از دو لایه ی ام دی اف با قطر حدود 16 میلیمتر درون فریم 6-7 سانتی متری استفاده می‌شود. این پارتیشن قابلیت پوشاندن ارتفاع تا 120 سانتیمتر از ام دی اف را دارد و بقیه فضا با استفاده از شیشه پر شده است. شیشه‌ها همچنین قابلیت قرار دادن لوگو و طرح‌های دیگر روی آنها را دارند. ضمنا، در دور کار از یک فریم ام دی اف 9 سانتیمتری و در وسط پارتیشن از شیشه 4 میلیمتری استفاده می‌شود. این مدل پارتیشن قابلیت قرار دادن پرده کَرکَره ای توکار در فضای خالی بین دو لایه را نیز دارد که بسیار شیک و جذاب است. همچنین، درها در این مدل بصورت دو لایه و دوردوبل می‌باشند.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

در پارتیشن دو جداره آلومینیومی، دولایه شیشه (هر لایه به قطر 10 میل) در داخل فریم آلومینیومی به قطر 5 تا 6 سانتی متر قرار می گیرد. در فضای خالی بین دو شیشه نیز امکان نصب پرده کرکره ای شیک و زیبا وجود دارد. هم چنین امکان درج لوگو روی شیشه ها و یا حتی مات کردن آن ها نیز هست.در این دسته پارتیشن ها، امکانات خاصی با هدف فراهم آوردن شرایط تمیز کردن فضای داخلی شیشه ها، در نظر گرفته شده است که برای رفاه حال مشتریان، بسیار قابل توجه می باشد.

بررسی عملکرد پارتیشن دوجداره

استفاده از پارتیشن های دوجداره به دلیل داشتن ساختار دو لایه، استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به مدل های تک جداره ارائه می‌دهد. این استحکام باعث می‌شود که پارتیشن در طول دوره استفاده، نیاز به نگهداری و سرویس کمتری داشته باشد. به علاوه، تمامی کارفرمایان و صاحبان کسب و کار، می‌توانند برای محل کار خود از آن استفاده کنند، زیرا دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های برتری است و طول عمر بالاتری نیز دارد و می‌تواند برای مدتی طولانی نیاز‌ها را برطرف نماید. اضافه بر آن، در صورت استفاده از پارتیشن های دوجداره، در شرایط تغییر محل کار، امکان جابه جایی توسط  شرکت تولید کننده، وجود خواهد داشت. مورد دیگر اینکه، پارتیشن های دوجداره به دلیل ضخامت قابل توجه خود، هنگام باز و بسته شدن درب دچار لرزش و صدا نمی‌شوند، در حالی که در مدل تک جداره، با گذشت زمان، کل بدنه پارتیشن به لرزش می‌افتد.

 

ما را در صفحه اینستاگرام سازینه چوب دنبال کنید.

پارتیشن دوجداره
پارتیشن دوجداره
پارتیشن دوجداره
پارتیشن دوجداره

مزایای پارتیشن دوجداره

  1. عایق حرارتی و صوتی
  2. نوردهی طبیعی محیط
  3. سهولت نصب و تغییر شکل
  4. تنظیمات ساده پس از نصب
  5. جنبه ظاهری در زیباسازی و تنوع دکوراسیون داخلی
پارتیشن دوجداره
پارتیشن دوجداره
نحوه نصب پارتیشن دوجداره
هزینه نصب پارتیشن دوجداره