پارتیشن تکجداره یکی از راه‌حل‌هایی است که در ساختمان‌ها و فضاهای مختلف برای جدا کردن و ایجاد انعطاف پذیری در فضا استفاده می‌شود. این نوع پارتیشن، که از یک جدار تک‌لایه ساخته شده است، به راحتی قابل نصب و جداسازی می‌باشد. از جمله کاربردهای پارتیشن تکجداره می‌توان به جدا کردن اتاق‌ها در فضاهای اداری یا تجاری، تقسیم بندی فضا در خانه‌های مسکونی، افزایش حریم خصوصی و کاهش نویز و صدا اشاره کرد. با استفاده از این پارتیشن‌ها، امکان تغییرات در اندازه و شکل فضا به راحتی فراهم می‌شود و بسته به نیاز، می‌توان آن‌ها را حرکت داده و تغییرات لازم را در نحوه استفاده از فضا ایجاد کرد. به همین دلیل، پارتیشن تک جداره به عنوان یک راهکار کارآمد و اقتصادی برای تقسیم بندی فضاهای مختلف شناخته شده است.

پارتیشن تک جداره

نصب آسان و سریع

پارتیشن تک جداره ام دی اف

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

بازدید و ارائه طرح رایگان

پروژه های انجام گرفته توسط تیم سازینه چوب

در صورت تمایل می توانید فرم درخواست بازدید از محل را تکمیل و ارسال فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت، با شما تماس بگیرند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره یکی از راه‌حل‌هایی است که در ساختمان‌ها و فضاهای مختلف برای جدا کردن و ایجاد انعطاف پذیری در فضا استفاده می‌شود. این نوع پارتیشن، که از یک جدار تک‌لایه ساخته شده است، به راحتی قابل نصب و جداسازی می‌باشد. از جمله کاربردهای پارتیشن تک جداره می‌توان به جدا کردن اتاق‌ها در فضاهای اداری یا تجاری، تقسیم بندی فضا در خانه‌های مسکونی، افزایش حریم خصوصی و کاهش نویز و صدا اشاره کرد. به همین دلیل، پارتیشن تک جداره به عنوان یک راهکار کارآمد و اقتصادی برای تقسیم بندی فضاهای مختلف شناخته شده است.

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

ترکیب آلومینیوم و شیشه

پارتیشن تک جداره ام دی اف

پارتیشن تک جداره ام دی اف

ایجاد حریم خصوصی

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

بدنه اصلی پارتیشن تک جداره آلومینیومی (فریم لس) از شیشه است. قطر فریم ها در این نوع، حدود 3 سانتی متر و جنس آن ها، از آلومینیوم می باشد. شیشه ها با عرض 80 سانتی متر در داخل فریم بصورت سراسری کنار هم قرار می گیرند. در واقع، ما بین شیشه ها، دیگر از آلومینیوم خبری نیست. فریم آلومینیوم  تنها در دور تا دور کار دیده می شود.

پارتیشن تک جداره ام دی اف

در پارتیشن تک جداره ام دی اف، تنها یک لایه ورق ام دی اف به کار رفته است (قطر هر ورق ، 16 م می باشد). در این مدل، ام دی اف و شیشه می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند. بگونه ای که می تواند تا ارتفاع 120 سانتی متر ( بسته به درخواست مشتری) استفاده شود و مابقی ارتفاع، با شیشه پوشانده شود. علاوه بر این ها، قطرشیشه به کار رفته در پارتیشن ام دی اف تک جداره، 4 میل و از جنس فلوت درجه یک است.

بررسی عملکرد پارتیشن تک جداره

در این نوع پارتیشن، تنها یک لایه از ام دی اف یا شیشه درون فریمی آلومینیومی یا چوبی، قرار می گیرد که سرعت نصب آن نسبت به پارتیشن دوجداره بسیار بیشتر و در نتیجه، برای شما هزینه ی بسیار کمتری خواهد داشت. در رابطه با عایق صدا نیز بایستی این نکته را مد نظر داشته باشید در صورتی که پارتیشن تا ارتفاع سقف بالا نرود، استفاده از تک جداره یا دوجداره، تفاوتی نخواهد داشت. در هر دو، نشتی صدا را خواهیم داشت.

ما را در صفحه اینستاگرام سازینه چوب دنبال کنید.

پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره

مزایای پارتیشن تک جداره

  1. عایق بودن در برابر صدا
  2. مقاومت در برابرضربه
  3. حداکثر استفاده از نور محیطی
  4. تنوع در طرح و رنگ بندی
  5. متفاوت و لوکس نشان دادن فضا
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
نحوه نصب پارتیشن تک جداره
هزینه نصب پارتیشن تک جداره