میز کنفرانس

میز کنفرانس یکی از ابزارهای مؤثر در برگزاری جلسات، کنفرانس‌ها و نشست‌های مختلف است. این ابزار به افراد اجازه می‌دهد تا به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و به طور همزمان با شرکت‌کنندگان اطلاعات و نقطه نظرات خود را به اشتراک بگذارند. در این مقاله، ما به بررسی مفهوم میزکنفرانس، میز کنفرانس سازینه چوب، مزایا و طراحی مناسب میز، برای برگزاری یک کنفرانس موفق خواهیم پرداخت. از جمله بخش های مهم در مجموعه مبلمان اداری داشتن یک میز کنفرانس مناسب و حرفه ای است. به همین علت در اکثر ارگان ها و ادارات یک اتاق خاص را به برگزاری جلسات و کنفرانس ها اختصاص می دهند. شما به عنوان مدیر یک مجموعه برای داشتن ارتباط بهتر و تبادل نظرات در اتاق های کنفرانس و همچنین برگزاری هرچه بهتر و سازماندهی شده جلسات، قطعا به میز کنفرانس نیاز دارید. این محصول می‌تواند فضایی مناسبی برای دریافت بازخورد از اعضای تیم و بررسی موضوعات مورد نظر را ایجاد کند.

مزیت میز کنفرانس

استفاده از میز کنفرانس در ادارات دارای مزایای بسیاری است که می‌تواند به بهبود فرآیندها و ارتباطات فعال و پویا در محیط کاری کمک کرده و در نتیجه باعث بالا رفتن راندمان کاری در محیط شود. تسهیل ارتباطات و هماهنگی یک مزیت این نوع میز می باشد. میز کنفرانس با داشتن فضا و امکانات مناسب باعث اثرگذاری هر چه بیشتر تصمیمات اتخاذ شده خواهد شد. هم چنین شرکت در جلسات و ارائه ایده‌ها و نظرات به کارمندان انگیزه بخشیده و احساس مشارکت فعال در فرآیندهای تصمیم‌گیری را به آنان می‌دهد.

مشخصات میز کنفرانس

  • فلش طراحی مناسب کارایی و فضا
  • فلش راحتی و ارتفاع مناسب
  • فلش متریال با کیفیت

 

انواع مدل های میز کنفرانس

ست اتاق کنفرانس مدل sc4000

ست کامل اتاق کنفرانس، یکی از محصولات جدید و محبوب سازینه چوب است. این مدل از سایر محصولات ما با نورپردازی خاص خود در بخش دیوار پشتی کار برجسته می‌شود. این نورپردازی به فضا زیبایی ویژه‌ای بخشیده و یک محیط زیبا و پویا را به وجود می‌آورد...

ست اتاق کنفرانس مدل sc4100

طراحی خاص و منحصر به فرد این میز کنفرانس که به صورت 6 ضلعی ساخته شده است از جمله مواردی است که باعث محبوبیت هرچه بیشتر آن می شود. این میز به صورت 6 نفره و منحصرا طراحی و ساخته شده است که بر خلاف سایر محصولات ما امکان سفارشی سازی برای آن وجود ندارد.

ست اتاق کنفرانس مدل sc4200

طراحی مدرن و زیبای ست اتاق کنفرانس sc4200، قادر است در نگاه اول نظر هر بیننده‌ای را نسبت به خود جلب نماید.در طراحی این ست کنفرانس تمامی نکات به نحو احسن اجرا و پیاده سازی شده است. در ادامه به بررسی دقیق تر ابعاد و جزئیات این محصول خواهیم پرداخت.

میز کنفرانس مدل sc4300

طراحی مدرن و خاص پایه های میز کنفرانس SC4300 از جمله نکاتی است که در نگاه اول نظر هر بیننده‌ای را نسبت به خود جلب می کند. این مدل میز کنفرانس از آن دسته از محصولات ماست که طراحان سازینه چوب با استفاده از طرح های روز دنیا، اقدام به طراحی آن نموده اند تا بیش از پیش موجب کسب رضایت شما عزیزان شوند. در ادامه به بررسی دقیق تر ابعاد و جزئیات این محصول خواهیم پرداخت...

پارتیشن اداری

  سازینه چوب با در نظر گرفتن تمامی نیازهای شما و با استفاده از دانش به روز خود اقدام به طراحی و تولید انواع میزهای کنفرانس از جمله: تمام ام دی اف، پایه فلزی، مدرن و شیشه ای کرده است. درسازینه چوب این امکان فراهم است تا محصولات با توجه به فضای در دسترس و نیاز شما سفارشی سازی شوند. پس اگر به دنبال برقراری شرایط بهتر و سازماندهی جلسات در مجموعه خود هستید پیشنهاد می کنیم در انتخاب میز کنفرانس خاص خودتان حساس باشید.

از جمله موارد حائز اهمیت در اتاق جلسات و کنفرانس ادارات، دکوراسیون داخلی اتاق ها است. اگر طرفدار سبکهای مدرن و مینیمال در فضای اداری هستید و فضای در دسترس محدودی دارید، پیشنهاد ما به شما میزهای کنفرانس پایه فلزی است. این مدل از میزها به دلیل طراحی ساده ولی خاصی که دارند، انتخاب مناسبی برای فضاهای کوچک محسوب می شوند.

ابعاد این میز کاملا بسته به نیاز شما از کمترین تعداد (2 نفر) تا بیشترین تعداد با توجه به فضای در دسترس قابل طراحی است. تمامی محصولات سازینه چوب از جمله میز کنفرانس به روش الیت طراحی و ساخته شده است تا امکان جداسازی کار و اتصال مجدد آن به راحتی وجود داشته باشد. پس حتی در صورت جا به جایی به راحتی امکان دمونتاژ کردن و مونتاژ مجدد محصولات در محیط وجود دارد.