میز پذیرش

میز پذیرش یک واحد مهم در هر سازمان، شرکت یا هتل است که به عنوان نقطه ورود اولیه برای مشتریان و مراجعه کنندگان عمل می کند. این میز، جایی است که مشتریان به دنبال اطلاعات یا خدمات مورد نیازشان می گردند و با پرسنل مربوطه در تعامل هستند. اهمیت میز پذیرش در ایجاد اولین ارتباط با مشتریان بسیار مهم است و می تواند تاثیر قابل توجهی بر تجربه مشتری داشته باشد. در واقع، میز پذیرش بسیاری از وظایف از جمله پذیرش درخواست ها، راهنمایی مشتریان، ارائه اطلاعات و وظایف مرتبط دیگر را بر عهده دارد.

 

مزیت میز پذیرش

یک مزیت‌ میز پذیرش، سازماندهی بهتر منطقه پذیرایی است. وقتی مهمانان و مشتریان به یک محل پذیرش می‌رسند، دسته‌بندی و راهنمایی مناسب آنها برای ورود به محل مورد نظر امری ضروری است. با استفاده از میز پذیرش، می‌توان به راحتی منطقه پذیرایی را به دو بخش مشخص تقسیم کرد، یک بخش مخصوص ورود مهمانان و مشتریان که مکانی برای تحویل کارت و دریافت اطلاعات ضروری به آنها است و یک بخش مخصوص صندلی‌های انتظار که مهمانان را در انتظار وقتی کوتاه قرار می‌دهد. با این تقسیم‌بندی و استفاده از میز پذیرش، هم میزان استرس و نگرانی مهمانان در هنگام ورود به یک محل ناشناخته کاهش می‌یابد و هم میزان وقت انتظار برای ورود به محل مورد نظر کاهش می‌یابد.

مشخصات میز پذیرش

  • فلش طراحی مناسب کارایی و فضا
  • فلش رعایت اصول ارگونومیک در طراحی
  • فلش جنس عالی و مقاوم
  • فلش رعایت نکات ایمنی

انواع مدل های ست میز پذیرش

ست پذیرش مدل SKP2000

این مجموعه شامل میز پذیرش، ترکیب نیمکت همراه با فلاورباکس و جلومبلی است. نکته جالب در این ست، نورپردازی خاص بکا رفته در بخش فلاور باکس بوده که زیبایی خیره کننده‌ای را در محیط شما بوجود می آورد.

پارتیشن اداری