پارتیشن ام دی اف تک جداره

پارتیشن ام دی اف تک جداره به عنوان یک جدار کامل، می توانند نور طبیعی را در دو فضای مجزا توزیع کنند و همچنین به طراحی ساده و زیبایی محیط کمک می نماید. این پارتیشن تک جداره به راحتی در هر محیطی مثل ادارات، هتل ها، بانک ها و مراکز خرید قابل استفاده هستند و با بهبود فضای داخلی و جلوگیری از تلف کردن فضا عملکردی بسیار خوبی دارند.

مزیت پارتیشن ام دی اف تک جداره

این نوع پارتیشن ها، با استفاده از پوششی از MDF (چوب فیبری) ساخته می شوند که باعث می شود طراحان و معماران بتوانند در انتخاب رنگ و دیزاین آنها آزادتر عمل کنند. علاوه بر این، به دلیل ساختار سبک و قابل حمل، قابلیت نصب و جابجایی آسان را فراهم می کنند. همچنین، این نوع پارتیشن ها برای جدا کردن فضاها به طور کامل هوا، صدا و نور را ایزوله می کنند.

مشخصات پارتیشن ام دی اف تک جداره

  • فلش تنها یک لایه ورق ام دی اف به کار رفته است (قطر هر ورق ، 16 م می باشد).
  • فلش در این مدل، ام دی اف و شیشه می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند. بگونه ای که می تواند تا ارتفاع 120 سانتی متر ( بسته به درخواست مشتری) از ام دی اف استفاده شود و مابقی ارتفاع، با شیشه پوشیده می شود.
  • فلش قطرشیشه به کار رفته دراین نوع پارتیشن، 4 میل و از جنس فلوت درجه یک است.
  • فلش این نوع پارتیشن، تا حدی عایق صدا و نور می باشد.

ما را در کانال اینستاگرام سازینه چوب دنبال کنید.

انواع مدل های پارتیشن ام دی اف تک جداره

مدل داتیس

پارتیشن تک جداره داتیس مدل دیگری از پارتیشن های تک جداره سازینه چوب است. در ساختار این نوع پارتیشن از ام دی اف و شیشه استفاده شده است که بخش عمده آن شیشه در مدل های ساده، مات و راه مات می باشد. قطر این نوع پارتیشن 10 سانتی متر و عرض آن اصولا 90 سانتی متر بوده که ...

مدل پارسا

پارتیشن پارسا جزء دسته پارتیشن های تک جداره سازینه چوب است. پارتیش های تک جداره به دلیل پایین بودن نسبی قیمت و راحتی و سرعت در نصب جزء دسته پارتیشن های پرطرفدارمحسوب می شوند. در طراحی این محصول ...

انواع دیگر مدل های پارتیشن اداری