پارتیشن اداری فریم لس یک راه حل کامل و کارآمد برای تقسیم بندی و ارتقاء فضای اداری است. این پارتیشن ها، از موادی مثل شیشه، سخت افزار و ورق فلزی ساخته شده اند و برای تفکیک مکان های کاری در دفترها یا فضاهای اداری استفاده می شوند. پارتیشن اداری فریم لس علاوه بر تقسیم بندی مناسب، می تواند از نظر طراحی نیز جذاب و زیبا باشد و به ایجاد فضایی مدرن و حرفه ای در محیط کار کمک می کند. همچنین این پارتیشن ها از نظر عملکردی، امکان ایجاد حفاظت صوتی، حرارتی و حرکتی را در فضاهای اداری فراهم می کنند. به علاوه، قابلیت تعویض و نصب آسان پارتیشن ها، امکان تغییر و تنظیم فضاهای کاری را فراهم می کند و در نتیجه به افزایش بهره وری و ارتقای راحتی کارکنان در محیط اداری کمک می کند. در کل، استفاده از پارتیشن اداری فریم لس می تواند به بهبود سازمان دهی و مدیریت فضا در محیط کار کمک کرده و بهبود کارایی و رضایت کارکنان را به همراه داشته باشد.

پارتیشن فریم لس

مدرن و زیبا

پارتیشن آلومینیومی تک جداره

بازدید و ارائه طرح رایگان

پروژه های انجام گرفته توسط تیم سازینه چوب

در صورت تمایل می توانید فرم درخواست بازدید از محل را تکمیل و ارسال فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت، با شما تماس بگیرند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پارتیشن فریم لس

فریم لس

فریم لس به عنوان ابزاری مهم در مجموعه محصولات دکوراسیون داخلی اداری محسوب می‌شود. پارتیشن های فریم لس عملکرد صوتی مناسبی دارند و با بودن به عنوان یک دیوار شیشه ای بر روی فضای دکوراتیو، تاثیر قابل توجهی را دارا می باشند. این پارتیشن ها مناسب برای تقسیم فضای داخلی اند و با کمک آنها، فضای اداری قابل تفکیک است. این پارتیشن ها می‌توانند با استفاده از فریم های استیل، آلومینیوم و یا سایر نگهدارنده های شیشه ای ایجاد شوند. آنها ابزاری سریع برای به روز رسانی یک دفتر اداری و کاری هستند. پارتیشن های فریم لس، از جمله پارتیشن هایی هستند که بین شیشه ها هیچ مانعی ندارد و به طور کامل یکپارچه هستند. پارتیشن فریم لس (بدون فریم نگه دارنده مابین شیشه ها) در دسته ی پارتیشن شیشه ای قرار می‌گیرد. این پارتیشن ها معمولاً در محیط های مدرن و لوکس استفاده می‌شوند. استفاده از المان های پیشرفته و مدرن در طراحی داخلی محل های اداری، مزیت بسیار عالی ای محسوب می شود.

پارتیشن ثابت

پارتیشن آلومینیومی تک جداره

کاملا مدرن و زیبا

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن آلومینیومی تک جداره

پارتیشن آلومینیومی تک جداره ابزاری برای جدا کردن فضاها در محیط های اداری و مسکونی می‌باشد که به صورت فریم دار و فریم لس قابل اجرا می‌باشند. استفاده از این پارتیشن آلومینیومی تک جداره باعث می‌شود بدون اینکه مانع دید افراد باشد، حریم خصوصیشان را حفظ کرده و تا حدودی مانع عبور صدا شود. همچنین نور در تمامی فضای داخلی انتقال می یابد. این مدل از پارتیشن های شیشه ای را به صورت ریلی و تاشو نیز میتوان نصب نمود، پارتیشن شیشه ای ریلی و تاشو(لولایی) از یک قسمت شیشه ثابت و یک قسمت شیشه متحرک (که به عنوان درب استفاده می‌شود) تشکیل می‌شود.

بررسی ویژگی های پارتیشن فریم لس

پارتیشن های قدیمی ایرادات زیادی داشتند و فضای زیادی را اشغال می‌کردند. علاوه بر این، نصب و استفاده از پارتیشن های قدیمی زمان‌بر بود. امروزه پارتیشن فریم لس نوعی پارتیشن مدرن است که در بسیاری از مکان ها استفاده می‌شود. در این نوع پارتیشن، پروفیل ها کمترین فضای ممکن را اشغال می‌کنند و به دلیل تک‌جدارگی، هیچ فضایی از مساحت دفتر شما را کم نمی‌کنند. دلیل نام‌گذاری این پارتیشن ها به فریم لس این است که در مقابل پارتیشن های قدیمی که از فریم های بزرگ استفاده می‌کردند و به عنوان یک عیب برای محیط های اداری شناخته می‌شد، پارتیشن فریم لس این ایراد را از بین برده است. فریم بکار رفته در این مدل تنها در دور تا دور کار قرار می گیرد. در واقع مابین لت ها، دیگر خبری از فریم نیست.

بررسی عملکرد فریم لس

فریم بکار رفته در این مدل از جنس آلومینیوم آنادایز شده است. به این  معنی که هرگز زنگ نمی زند. همچنین در مدل فریم لس، فریم رو تنها در دور تا دور کار خواهیم داشت. هر لت شیشه ای، 80 س م می باشد و ما بین آنها، زین پس، فریم آلومینیومی را نخواهید دید.

ما را در صفحه اینستاگرام سازینه چوب دنبال کنید.

پارتیشن فریم لس
پارتیشن فریم لس
پارتیشن فریم لس
پارتیشن فریم لس

مزیت فریم لس

  1. ایجاد حریم خصوصی برای کارمندان
  2. جلوگیری از نفوذ صدا به داخل فضا و ایجاد مکانی مناسب برای تمرکز پرسنل
  3. جداسازی فضاها و به این ترتیب نظم دادن به هر بخش
  4. نوردهی عالی و طبیعی
  5. مدرن و زیباسازی فضا
  6. امکان برقراری تعامل بیشتر بین پرسنل
پارتیشن فریم لس
فریم لس
نحوه نصب پارتیشن فریم لس
هزینه نصب پارتیشن فریم لس