پارتیشن ام دی اف دوجداره

پارتیشن ام دی اف دوجداره یک راه حل عالی برای ایجاد فضاهای جداگانه و خصوصی در داخل یک فضای باز است. این پارتیشن ها از دو لایه تشکیل شده اند که در میان آنها فضای خلاء وجود دارد. این فضای خلاء نه تنها به پارتیشن استحکام می بخشد، بلکه به عنوان یک عایق حرارتی و صوتی هم عمل می کند. این ویژگی ها باعث می شوند پارتیشن ام دی اف دو جداره محبوبیت بسیاری در فضاهای دفتری، سالن ها و فضاهای تجاری کسب کرده باشد. همچنین، این پارتیشن ها بسیار زیبا و شیک هستند و می توانند به راحتی با دکوراسیون داخلی فضا همخوانی داشته باشند. در نتیجه، استفاده از این پارتیشن باعث می شود تا فضاها به طرزی مناسب و زیبا تقسیم شده و احساس راحتی و حریم خصوصی بیشتری به اشخاص درون آنها داده شود.

مزیت پارتیشن ام دی اف دوجداره

این پارتیشن ها دارای خصوصیت های عایق حرارتی و صوتی قوی هستند که در کنترل درجه حرارت و صدا در فضاهای داخلی موثر است. همچنین، پارتیشن ام دی اف دو جداره از نظر امنیت بسیار قوی و مقاوم می باشد و می تواند در صنایعی که نیاز به حفاظت و ایجاد فضاهای جداگانه دارند، استفاده شود.

مشخصات پارتیشن ام دی اف دو جداره

  • فلش دو لایه ی ام دی اف درون فریم 6-7 سانتی متری استفاده می شود که قطر هر لایه ام دی اف، حدود 16 میل است.
  • فلش در کنار ام دی اف از شیشه نیز بهره برده می شود که جلوه ی خاصی به کار می بخشد.
  • فلش می توان تا ارتفاع 120 سانتی متر را با ام دی اف پوشاند و مابقی را شیشه به کار برد.
  • فلش فریم 9 سانتی متری ام دی اف را در دور کار و شیشه 4 میل را در وسط پارتیشن خواهیم داشت.
  • فلش می توان در فضای خالی بین دو لایه ، پرده کرکره ای توکار قرار داد .
  • فلش فضا خالی ما بین دو جداره را می توان در صورت درخواست مشتری، با آگوستیک یا پشم شیشه پر کرد تا قدرت عایق صدا افزایش یابد.

ما را در کانال اینستاگرام سازینه چوب دنبال کنید.

انواع مدل های پارتیشن ام دی اف دوجداره

مدل جام

ساختار پارتیشن جام ترکیبی از ام دی اف و شیشه می باشد که به صورت عمودی قابل اجرا است. . فریم ام دی ام با عرض تقریبا ۹ سانت و شیشه‌ی با ضخامت ۴ میل فلوت از جمله اجزای تشکیل دهنده آن است. با توجه به نیاز کاربر امکان استفاده از پرده کرکره ۱۶ میل در پارتیشن نیز وجود دارد.

مدل دنیا

پارتیشن دنیا از کاربردی ترین مدل های پارتیشن در سازینه چوب است. در طراحی این پارتیشن عموما تا ارتفاع ۱۲۰ سانتی متری از کف، ام دی اف و مابقی از شیشه ۱۰ میل فلوت به صورت عمودی استفاده می شود ( امکان تغییر این ابعاد نیز وجود دارد.).

مدل پرتو

برعکس تمامی انواع مدل‌های پارتیشن که به صورت عمودی ساخته و اجرا می شوند، مدل پرتو به صورت افقی و در طول بیشتری قابل اجرا است. پارتیشن پرتو جزء دسته پارتیشن های ام دی اف دوجداره محصولات ماست.

انواع دیگر مدل های پارتیشن اداری