میز گروهی

استفاده از میز گروهی در جلسات، یکی از روش‌های موثر برای تسهیل ارتباطات و هماهنگی بین اعضای یک گروه است. این روش به افراد امکان می‌دهد تا در یک فضای مشترک، به بهترین شکل ممکن به اشتراک اطلاعات، ایده‌ها و نظرات خود بپردازند. میز اداری گروهی یک قطعه اساسی در فضاهای کاری است که برای گروه‌های کاری طراحی شده است. این نوع میزها اغلب برای تسهیل همکاری و تعامل بین اعضای یک گروه در یک محیط اداری استفاده می‌شوند و قالبا این نوع میز از نظر ابعاد از میزهای سنتی بزرگتر طراحی شده است تا تعداد افراد بیشتری را در خود جای دهد. میز گروهی در ایجاد محیطی هماهنگ و انعطاف‌پذیر برای تیم‌ها و گروه‌های کاری نقش بسیار مهمی دارد. متریال استفاده در این میزهای گروهی بسیار حائز اهمیت است تا در اثر استفاده مداوم دچار استهلاک نشده و کارایی مناسبی داشته باشد. از جمله نکات مهم و کاربردی در یک میز گروهی کاربردی، داشتن ست کنار میز و فایل برای دسترسی راحت تر و ساماندهی مدارک و زونکن های اداری است.

مزیت میز گروهی

میز گروهی برای برگزاری جلسات تیمی، نشست‌های اجرایی، مناسب است. با داشتن یک میز گروهی، اعضای گروه می‌توانند به راحتی در یک محیط کوچک و محدود به تبادل نظر بپردازند. این باعث می‌شود تا ارتباطات بین افراد بهبود یابد و امکان ایجاد بحث‌های مفید و موثر فراهم شود. با قرار گرفتن در یک محیط فیزیکی مشترک، اعضای گروه احساس کنند که در یک تیم هستند و این باعث تشویق همکاری‌های بیشتر و ارتقاء تیم‌ورکینگ می‌شود. در نهایت، استفاده از میز گروهی نه تنها به بهبود فرآیند تصمیم‌گیری کمک می‌کند بلکه همچنین احساس تعلق به گروه را تقویت می‌کند. این روش، ارتباطات موثرتری را در یک گروه ایجاد می‌کند و به اعضای گروه امکان می‌دهد تا به بهترین نتیجه ممکن برای اهداف مشترک خود دست پیدا کنند.

مشخصات میز گروهی

  • فلش ساختار تمام فلزی پایه های میز
  • فلش رنگ الکترو استاتیک کوره ای با تنوع رنگی بالا ( رنگ ثابت بدون زنگ زدگی )
  • فلش صفحه تمام ام دی اف
  • فلش دارای کمد کناری میز مدیریت
  • فلش فایل 3 کشو و کمد درب ریلی
  • فلش محل قرار گیری کیس

انواع مدل های میز گروهی

میز گروهی مدل SG1000

میز گروهی 2 نفره مدل SG1000 محصول جدید سازینه چوب متشکل از: جاکیس، کمد مشترک و کمد مجزا برای هر کاربر است. طراحی این میزگروهی به نحوی است که رابط کاربری مناسبی دارد و تمامی اجزا و بخش‌های آن به شکلی چیده شده که کاربر به راحتی به تمامی مستندات مورد نیاز دسترسی داشته باشد...

میز گروهی مدل SG1100

میز گروهی مدرن SG1100 دارای چهار میز است که دو میز رو به رویی با استفاده از دیوایدر به ارتفاع 30 سانتی متر از هم جدا شده اند. در بالای این میز یک فلاور باکس تعبیه شده که زیبایی آن را دو چندان کرده است. جدیدترین ترند امسال در دکوراسیون داخلی می باشد که علاوه بر ظاهر بسیار مدرن و شیک، مقاومت و دوام بسیار بالایی دارد.
پارتیشن اداری